Světově proslulá značka

Schneider Electric je název mezinárodní společnosti, která se zrodila ve Francii, kde má samozřejmě mateřskou základnu, ale její výrobky jsou známy po celém světě. Jeden z oddílů se nachází také v České republice, kde má své zastoupení. Závod leží v Písku, odkud proudí taktéž nápady, technologie a výrobky do celého světa a zejména po naší krásné zemi. Tato francouzská společnost působí v oblasti technologií, světel, elektroniky a elektrotechniky a to po celé zeměkouli. Firma si drží vysokou prestiž, mnoho různých ocenění a zejména patřičnou kvalitu svých výrobků, o které není pochyb. Díky tomu se jedná o světovou špičku. Vybírat si v tomto případě můžete z vypínačů o vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti.žárovka na černém podkladu, obkreslená křídou a mráčkem

Vypínače UNICA

Pod značčkou Schneider existují produkty řady Unica. Spadají pod stavebnicový systém, takže se výrobky snadno používají a mají širokou škálu využití a použití. Vypínače Schneider lightpark.cz využijete jak ve firmě, tak také v domácnosti.

  • V případě, že byste se chtěli dozvědět více informací, například jak zapojit vypínač na světlo tak, aby vše fungovalo
  • Jedinečný systém ocení každý, kdo miluje kvalitu, spolehlivost, vysokou životnost a nízkou cenu. Další z mnohých výhod jsou:
  • Jednotné strojky – základní strojky jsou jednotné, což umožňuje praktické využití všude, kam chcete výrobky instalovat. Navíc se celé portfolio skládá z mnohých kusů výrobků, takže je můžete měnit podle libosti a to díky jednotnému systému a stejným strojkům.

světla jako kulaté žárovky pověšené ze stropu

  • Barevná škála – široká barevná škála nám umožní vybírat si z krásných barev. Zvolit si můžeme tu, která nám pasuje do místnosti. Na výběr je spousta druhů barev.
  • Odlišné designy – čím se lišíme od ostatních? Přeci tím, co můžeme mít a co nakonec máme jiného, než všichni ostatní. Dopřejte si odlišný design tohoto kousku výrobku. Malý leč velice významný podnět k tomu, abychom něco změnili. Tato řada umožňuje vybrat si z různých tvarů i odlišných barev rámečků.