Výrobky

Jak moc se vám líbí kruhové bazény

Všimli jste si, jak velký význam mají bazény v některých filmech či videoklipech? Kupříkladu ve filmu „Dvojče“ s Pierrem Richardem anebo ve videoklipu ke skladbě skupiny Wham s názvem „Club Tropicana“. Lidé se tu nerušeně baví se sklenicí pomerančového džusu, anebo jiného drinku, s pohárem kopečkové zmrzliny či ovocné dřeně, a užívají si slunečních paprsků, které nechají dopadat na svá obnažená těla.

voda v bazénu

Kruhový bazén do země Bazény Gluc patří k nejzajímavějším zapuštěným nádržím, v nichž si lidé užívají volné chvíle a slavnostní okamžiky. Tvar kruhu totiž umožňuje experimentovat a vytvářet mnohdy i velmi netradiční momenty. Jedním z nich může být rozmístění osob podél obvodu bazénu, které jsou tak v užším vzájemném kontaktu, a mohou spolu lépe komunikovat. V takovém prostředí se lépe organizují pracovní záležitosti a různé akce, k nimž potřebujete spolupráci a synchronizaci ostatních zainteresovaných účastníků. Bystří lidé tohoto jevu mistrně využijí pro blaho všech, a tak důkladně promyšlená akce může mít skutečně fantastický průběh.

čistá voda na koupání

V kruhových bazénech důkladně promyslíte průběh cyklistického výletu, vodáckého putování, horolezeckého soustředění, dětského tábora a celé řady dalších tvořivých konceptů, kde se nebude nikdo cítit odstrčený, a každý se k tématu bude moci vyjádřit. Ne nadarmo se také právě bazénech, a zejména oválných či kruhových, pořádají ty nejlepší pracovní porady.

Kam kruhový bazén umístit

Kruhové bazény nejlépe zapadnou do travnaté plochy s dostatečně velkým volným prostorem kolem, abyste tu mohli do vody i skákat a na břehu hrát různé společenské, například deskové hry, chytat bronz ze slunce a dopřát si vhodné občerstvení. U bazénu lze hrát i badminton, plážový (travnatý) volejbal, házet s diskem Frisbee, házet s nafukovacím míčem anebo provozovat minigolf či kuželky.