Výrobky

Jak zvýšit vaše libido


Je naprosto normální, že vaše sexuální touha časem upadá. Pokud tohle u vás nastane, nemusíte se s tím smířit. Existuje totiž několik způsobů, jak zvýšit vaše sexuální libido. Snížení sexuálního libida může způsobovat mnoho faktorů. Od nevyrovnaných hormonů, přes chronický stres až po fyzické problémy, jako třeba poruchy erekce. Například právě problémy s erekcí můžete řešit pomocí viagry, ale pojďme se podívat na různé přírodní způsoby, kterými můžete zvýšit vaše sexuální libido.

Jezte více tohoto ovoce

Některé potraviny jsou přírodními povzbuzovači libida. Mezi ně patří i určitá ovoce, jako jsou fíky, banány nebo třeba avokádo. Kromě toho, že povzbuzují vaše libido, fungují i jako přírodní afrodiziakum. Mimo to vám dávají důležité vitamíny a minerály, které zvyšují průtok krve vašimi cévami, a tím podporují vaši erekci.

banány

Jezte čokoládu!

Mnoho lidí považuje čokoládu za hříšnou sladkost, ale pravda je, že kvalitní čokoláda má skvělé dopady na naše zdraví. Čokoláda například obsahuje látky, které povzbuzují naše libido. Kromě toho, konzumace čokolády povzbuzuje produkci serotoninu z našeho mozku, což má dobrý vliv nejen na naši náladu, ale i na naše libido.

červené víno

Alkohol ano, ale s mírou

Před sexuální akcí si dopřejte skleničku kvalitního vína. Proč ne? Víno, především to červené, má v rozumném množství příznivý dopad na naše zdraví. Alkohol nám pomáhá zbavit se stresu, a jedna sklenka vína vás může uklidnit, čímž se posílí vaše chuť na sex. Ale pozor! Zůstaňte opravdu u jedné sklenky. Příliš alkoholu by na vás mohlo mít opačný účinek.

Udržujte si zdravý vztah

Základem pro zdravý sexuální život je, aby váš partnerský vztah celkově dobře klapal. Proto se svým partnerem komunikujte a rozvíjejte váš vztah tím správným směrem. Pokud nemáte chuť na sex, nebojte se s ním nebo s ní o tom mluvit. Komunikace ve vztahu je opravdu klíčová.