Technika

Laser game je moderní hra

Hra je prakticky určena pro všechny, co mají chuť si vyzkoušet něco podobného jako paintball nebo airsoft. Trochu pustit adrenalin do popředí a kličkovat mezi laserovými paprsky, které jsou zcela neškodné. V podstatě u paintballu, kdo si ho zahrál, tak ví, že kuličky, které hrají hlavní roli při zásahu, jsou celkem bolestivým úderem do těla. To se právě o laserových paprscích říct nedá a tak si lze dokonale hru vychutnat bez bolesti. Tak trochu té akčnosti si lze vyzkoušet přímo v aréně laser games Praha Lazerfun Praha, která má připraveno několik verzí pro začátečníky, až pokročilé hráče.

labyrint (55)

Věková hranice je poměrně velká

V podstatě komu již bylo 6 let a má zhruba 120 cm, to kvůli vestě, kterou si musí obléct, tak může v pohodě nastoupit do arény. A co se týká nejvyššího věku, to hodně záleží na akčnosti a výdržnosti jedince. 80+ a konečná hranice je skutečně na každém, kdo se rozhodne absolvovat hru v temném zákoutí, s moderními zbraněmi. Na cestě ho bude čekat pár překážek, temných zákoutí a přirozeně rohů, kam se bude moci ukrýt. Nicméně je vše řádně označeno UV barvami, tudíž skvělá barevná atmosféra dodá tajemným místům tak trochu akčnosti. Tudíž horní věkovou hranici těžko určit, to musí odhadnout sám jedinec, který se rozhodne vrhnout do boje s ohnivým mečem, pistolí a podobně.

lasergame_aztec04

Hra pro několik hráčů

V podstatě laser game může vyzkoušet rodina, ale i tým kamarádů nebo dokonce je to vhodné pro teambuilding či oslavu narozenin. Nikdo se nemusí obávat o parkování, jelikož je možné zaparkovat poblíž a až 4 hodiny se zde neplatí. Dále občerstvení je přímo v místě a dokonce není problém si chvíli odpočinout od světelných paprsků u klasického fotbálku. Zpříjemnit si tak odpoledne trochu jinak, než u počítače nebo při online hrách, je perfektní nápad, navíc zůstanou skvělé zážitky. Na chvíli si totiž každý prožije pocit jako by byl ve Hvězdných válkách nebo jiném sci-fi seriálu.