Výrobky

Připravte svou chatu na léto!

Letošní léto bude spousta z nás trávit „doma“ v Čechách. Možná jsme si díky aktuálním problémům v naší společnosti více uvědomili, jak je důležité mít své zázemí a svůj domov, kde se můžeme cítit bezpečně a v pořádku. Neznamená to však, že strávíme zbytek života v uzavřeném prostoru a ze strachu před okolními hrozbami se nevypravíme vůbec nikam.

stylový interiér

Letní počasí nás přirozeně táhne ven, ať už k vodě, na chatu nebo někam do přírody. Pokud však vlastníte chatu nebo jiný prostor, který hodláte v létě obývat, máme pro vás několik efektivních tipů, které jsou zároveň stylové a vizuálně velmi přitažlivé. Je totiž ideální pracovat na tom, aby prostor, kde hodláme strávit léto byl dostatečně útulný a příjemný. Potom vám zdařile nahradí i ten nejluxusnější hotel!

Prvním tipem bude určitě dostatečně stabilní zázemí po technické stránce. Ať už jste dobrodruh nebo máte naopak rádi pohodlí, bude jistě vhodné zajistit si do chaty přívod vody a odvod odpadu. Při vybavení kuchyně se nebojte investovat do kvalitního vařiče. Nádobí pak jistě seženete po příbuzných nebo v bazarech, je škoda si kupovat nové, když jej budete využívat jen v rámci jedné sezóny. Navíc, v bazarových kouscích často naleznete skutečné rustikální poklady.

reproduktor na křesle

Každá chata by měla mít svou chill-zónu. Místo, kam usednete rádi s knížkou, nebo kde budete trávit večery plné zábavy s kamarády či rodinou. Pohodlný gauč je bohužel trochu drahá investice, ne vždy se podaří nalézt vhodnou bazarovou alternativu a pokud ano, je ideální jej doplnit o křesla, která poslouží i většímu počtu hostů ve vaší letní chatě. Ideální variantou jsou potom sedací vaky a pytle. Jsou velmi dobře skladné, stylové a maximálně pohodlné.

Co se týče doplňků, nebojte se experimentovat se dřevem. Z dřevěných palet vyrobíte za pár chvil praktický stůl, venkovní gauč na terasu, poličky nebo dokonce postel. Fantazii se meze nekladou, stačí být trochu zručný a mít k tomu správné nářadí. Atmosféru útulného prostoru už pak stačí doladit jen vkusným kobercem a umělými květinami.