Výrobky

Půjčujeme si dodávku


Nebo třeba konferenční stolek, On sice kdysi rozebrat šel, ale jednoho dne jste jej při bujaré oslavě trochu rozšlápli při hře na četníky a zloděje. Takže jste jej museli druhý den pokorně opravit, ergo jste vzali klíh a bylo to. Jenže nyní již nikdo stolek nerozdělá a když jej chcete dát do auta, vždy někde přečnívá. Hm. Dáme ho na střechu. No, jenže nemáme na střeše nosič. Tak zvanou zahrádku, za socialismu tolik populární. Krůtibrko, co s tím?

Netrapte sel. Prostě jen využijte službu půjčování dodávek a máte po starostech. Pochopitelně musíte být z Brna a okolí. I když firma má své pobočky po celé republice, takže klidně si ji můžete využít třeba i v Praze. Ale pozor, kontakty budou jiné než na odkaze v tomto článku.

Starý typ dodávky

Nu, co služba půjčovna dodávek Brno vlastně obnáší?

Jak již z názvu plyne, půjčuje střední vozy, tedy ne stěhovací, ale dodávkové. Druh si samozřejmě můžete vybrat, k dispozici je jich pochopitelně více a vy si vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje.

O nic se nemusíte starat, o vše je postaráno za vás. Vy si jen vezmete patřičný řidičský průkaz plus pro jistotu jiný doklad a můžete si pro vůz přijít. Pokud ovšem nemáte předem domluvenu službu závozu, což znamená asi tolik, že vám objednaný vůz přiveze firma až tam, kam jste si vzájemně domluvili. Vy tedy již můžete jen čekat na místě s tím, co budete převážet. Nebo s tím koho, budete převážet, protože půjčovna se dá využít i k tomu. Třeba potřebujete s kamarády někam odvézt a nikdo řídit nechce, nebo nemůže, tak si prostě objednáte službu i s řidičem.

Klasická dodávka

Takových vychytávek má samozřejmě půjčovna dodávek v Brně povícero. Schválně navštivte jejich web a uvidíte sami, že je to služba velmi dobrá a že nabízejí hodně věcí navíc, za které se jinde platí. Nuže, vyzkoušejte to a budete-li spokojeni, vyprávějte o tom kde komu.