Nezařazené

Sportovní aktivity, které vás budou bavit!

Jsou aktivity, které jsou sice pohybově náročné, a zpotíte se u nich, ale pro změnu vás budou velice bavit a uteče vám při nich čas tak rychle, že vám ani nepřijde, že šlo o fyzické cvičení.

stodola za trampolínou

Trampolíny

Skákání na trampolínách za doprovodu hudby a dle předcvičování cvičitelky je prostě super. Spojíte skvělý pohyb se zábavným skákáním na trampolíně a perfektně se odreagujete. Navíc si vyzkoušíte zase jiný pohyb a zapojíte jiné svaly než při běžném pohybu. Navíc pokud se s cvičitelkou sejdete i v hudbě, která vám bude hrát při cvičení, pak budete jistojistě spokojené a budete se na cvičení s radostí vracet i nadále.

Pilates

O něco dynamičtější forma jógy, dochází při ní k zatížení svalových partií. Ideální na zformování postavy, který sice není úplně nejjednodušší ale na druhou stranu, vám během poměrně krátkého úseku může pomoci vytvarovat postavu tak, že opravdu nebudete hodin strávených na pilates litovat. Začněte samozřejmě pilatek s nejnižší zátěží.

Kickbox
Pokud máte rádi spíše akční sporty a jóga je pro vás příliš pomalá a statická, pak můžete vyzkoušet kickbox. Ideální pro vás bude také v případě, že jste v práci hodně psychicky zatěžováni a potřebujete prostě upustit páru. No a místo pytle si můžete představit třeba manžela, nebo šéfa, to už je čistě na vás. Výhodou je že jak u boxu, tak u kickboxu budete kombinovat jak posilování, tak kondiční cvičení.
jóga na trávníku

Chůze se psem / s kočárkem

Chůze je jeden z nejpřirozenějších pohybů pro naše tělo, a pokud nemáte rádi sport a pohyb vám nic neříká, snažte se aspoň pořádně chodit. Vzít můžete třeba vašeho čtyřnohého miláčka nebo kočárek, pokud máte rádi hudbu, pak si vezměte klidně i sluchátka ale v rozumné hlasitosti, tak abyste vnímali vaše okolí a neměli problém s pozorností. Nejlépe si je nasaďte až v místech, kdy jste naprosto mimo provoz a můžete prostě vypnout – ideálně v přírodě mimo město.