Výrobky

A nejsou to jen koleje


Ano nejen koleje, i další doplňky je možné dokoupit, aby byla železnice kompletní. K vláčku si můžete koupit nejen různé tvary kolejí, rovné i různě zaoblené, ale také výhybky, které vás po přehození nasměrují k nějakému dalšímu dobrodružství.

barevný vláčekNebo lze vaši soukromou železnici doplnit o tunely a mosty, či jeřáby na nakládání zboží a samozřejmě, že můžete mít i nádraží. Tím vším skutečně můžete udělat svým dětem radost, když se jejich dětský pokojík a popřípadě i obývací pokoj změní na tajuplný ostrov Sodor, kde mohou nejen probíhat různá dobrodružství, ale kde také bydlí mašinka Tomáš koleje se svými kamarády, například s dalšími nádhernými mašinkami, jako je TrackMaster Salty a TrackMaster Philip, který má velmi těžký vagón. Tyto mašinky pokud se spojí, tak uvezou každičký náklad a trať bude zase volná.

barevná mašinka

Tyto správné vláčky, jezdí samy, protože mají motorek na baterii. Jezdí samozřejmě po kolejích, které jsou vyrobené z plastu, jsou tedy pro děti bezpečné, a dá se z nich postavit skutečně velká kolejiště. Ale můžete mít pro své děti nejen vláček, už dlouho jsou děti doma, školky a školky nejsou otevřené, děti se nudí a vy víte, že kdo si hraje, tak nezlobí. Zvláště pokud mají na hraní celou železnici nebo pohádkové knížky. Vy máte doma přečtené všechny pohádkové knížky? Tak to možná nevíte, že existují pohádkové knížky o mašince Tomáš. Ty jsou, jak jinak, plné dobrých nápadů, dobrodružství a inspirací. O čem se v nich píše? Například o tajuplném ostrově Sodor, kde nejen probíhají různá dobrodružství, ale také zde bydlí vláček s hromadou svých kamarádů. Už nějakou dobu je známo, že se věci kolem vláčku pomalu a jistě stávají sběratelským artiklem pro dospěláky. On to totiž není jen vláček, ale zde jsou i jiné předměty, které mají motivy vláčku. Například to jsou plyšáci, trička, odznaky, tříkolky, karetní hry, puzzle, peněženky, různé skládačky, stolní hry, omalovánky, ale i míče.