Technika

Jdete do divadla nebo na ples? Kabelka psaníčko je tou pravou volbou

Většinou máme ve svém šatníku k dispozici více kabelek. Větší volnější kabelky jsou vhodné na posezení s přáteli, do školy či na nákupy. Pevnější vyztužené kabelky jsou vhodnější spíše do práce, neboť jsou vhodné na notebook a na dokumenty. Některé ženy však nejsou velkým zastáncem kabelek, proto volí raději batůžek. Takový kožený batůžek je ve spojení s tím správným oblečením také velice elegantní, takže se nejedná v žádném případě o špatnou volbu.
I u kabelek můžete vybírat z neskutečného množství barev, tvarů, můžete zvolit kabelku přes rameno s dlouhým uchem, nebo s krátkými uchy… Vybrat si je opravdu náročné.

psaníčko

V žádném dámském šatníku by však neměla chybět ani kabelka psaníčko. Zde se jedná o velice malinkou kabelku, kterou máte při ruce, jestliže jdete na ples, společenský večírek, do divadla nebo na jinou společenskou událost.
Všechny vyjmenované události vyžadují společenské oblečení. Tato kabelka se hodí ke společenským šatům, ke kalhotovému kostýmku či k sukni. Ať už si vezmete jakékoliv společenské oblečení, psaníčko je k němu tou nejlepší volbou.
Samozřejmě do něj neschováte tolik věcí.

kabelka

Co ale na takovou společenskou událost potřebujete? Nejdůležitější jsou vstupenky, peníze (které si můžete dát do boční kapsy psaníčka, nenoste je v peněžence, neboť ta vám tam pravděpodobně nevleze), telefon (abyste si mohli případně zavolat taxíka) a kapesníčky. Že potřebujete pudr, rtěnku a podobné věci? Určitě se bez toho obejdete. Krásně se nalíčíte již doma, takže si nedělejte starosti s tím, že se budete muset přepudrovat. Maximálně si vezměte rtěnku, která vám tam zajisté vleze, abyste si alespoň zvýraznili rty, a to bude určitě stačit.
Vlastníte již nějakou takovou kabelku nebo zatím ne? Každá žena by měla mít alespoň jedno psaníčko doma. Vhodná je například černá barva, kterou zkombinujete téměř se vším.