Ekonomika

V tíživé situaci vám nabídneme řešení

Scénář, který se téměř shoduje s tolika jinými příběhy. Po nastěhování do nového bytu, bylo nutné všechny místnosti zrekonstruovat, vyměnit kompletní rozvody, pořídit nové podlahy, vyzdít koupelnu a nechat zhotovit novou kuchyňskou linku. Stále jste naráželi na nečekané komplikace a rekonstrukce se nejen prodlužovala, ale především prodražovala. Finanční prostředky, které jste si pro úpravy zpočátku vyčlenili, vám nestačily, ačkoliv jste počítali s velkou rezervou.

ekonomický tlak

Bylo nutné vzít si půjčku, aby bylo možné rekonstrukci dokončit a brzy se nastěhovat. Se splácením půjčky jste neměli sebemenší problémy až do chvíle, kdy váš zaměstnavatel přišel o několik důležitých zakázek a byl nucen propustit část svých zaměstnanců. Několik měsíců trvalo, než jste se mohli těšit na první výplatu v novém zaměstnání. Bohužel jste mezitím museli uzavřít několik dalších smluv o půjčce, abyste dostáli svým závazkům.

Teď už jsou vaše půjčky v takové výši, že měsíční splátky představují velkou část vašich příjmů. Na vaše osobní potřeby, zbývá jen velmi malá částka. Je to skutečně nepříjemná situace a každý měsíc se obáváte o to, zda zvládnete uhradit všechny závazky. Už dost trápení!

zmačkaná bankovka

Je čas refinancovat

Velkou výhodou je, pokud svou situaci začnete včas řešit a požádáte nás o pomoc. Refinancováním úvěru formou https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/získáte možnost, jak si upravit splácení podle svých možností. Úroková sazba je velmi příznivá a je srovnatelná s nabídkami, které vám předloží v běžných bankovních institucích. Velkou výhodou je, že si u nově poskytnuté půjčky můžete prodloužit dobu splácení i na několik desítek let. S delší dobou splácení a příznivou sazbou úrokové míry vám klesne výše měsíční splátky a bude vám zůstávat dostatek prostředků, pro placení vašich běžných měsíčních výdajů.