Výrobky

Síla drobných klíčků Mungo

Fazolky Mungo semenné rostliny s názvem Vigna zlatá jsou plné vitamínů, minerálů a stopových prvků. Jejich konzumací vyčistíte tělo, zhubnete a posílíte své zdraví. Mungo klíčky nakliceno.cz vás ohromí nejen svou chutí podobající se zelenému hrášku, ale také svými vlastnostmi, které může nabídnout jen málokterá potravina.Zelené fazolky Mungo
Tyto malé, olivově zelené fazolky jsou bohaté na hořčík, vápník, draslík a železo. Skrývají v sobě zásobu vitamínu A, C, E nebo také B2, B3 a B6. Mají úžasnou schopnost detoxikovat organismus, čistit krev, léčit diabetes a snižovat cholesterol. Jsou výbornou pomocí při hubnutí a léčbě alkoholismu.
Mungo klíčky pocházejí z Indie, nemusíte však jet až tam abyste si mohli dopřát tuto lahodnou potravinu. Vypěstovat si Mungo může každý pěkně sám doma. Je to velice jednoduché a zvládnou to jistě úplně všichni.
Postup je následující – Fazolky necháme 8 až 12 hodin namočené ve vodě. Poté vyndáme a necháme 3 až 5 dní klíčit. Je třeba každý den klíčky poctivě propírat. Sklízíme až když jsou klíčky vysoké jeden až tři centimetry.
Konzumovat Mungo můžete čerstvé, jako zdravou svačinu, nebo jako součást polévek, pomazánek a jiných pokrmů. Mungo můžeme nalézt například v čínské kuchyni.Fazole Mungo
Pod výše zmíněným odkazem naleznete nabídku internetového obchodu nakliceno.cz, která vás jistě mile překvapí svou bio kvalitou a také příznivou cenou. Ke každé objednávce obdržíte ještě navíc ořechovou tyčinku a semínka stromů, které si lze zasadit. Každým nákupem navíc přispíváte k výsadbě stromů po celé České republice, a to se rozhodně vyplatí.
Jestliže jste se tedy rozhodli shodit přebytečná kila, klíčky Mungo jsou báječnou volbou. Nejen, že jejich konzumací čistíte tělo, ale navíc posilujete své zdraví, na které všichni velmi spoléháme.
Objednejte si nyní balíček fazolí Mungo té nejlepší kvalty a pomozte sobě i životnímu prostředí. Buďte zdraví!