Auto moto

Vlastní shop

Líbí se vám motorky? Mě ano. A mně se líbí vlastně všechno, co má motor. Takže ne jenom motorky, ale taky auta a další podobné věci. Protože já jsem v tom vyrůstala. Můj tatínek měl opravdu, kde opravoval motorky. A zlepšoval, aby vypadaly lépe. Protože všichni ti, kteří měli nějaké motorky, tak si přáli, aby jejich motorka byla jedinečná a něčím velmi zajímavá. A proto tatínek měl taky vedle své moto opravny, taky skvělý moto shop. Prodával tam různé dekorace na motorky. Ale nemyslete si, že to byly nějaké úplně obyčejné dekorace. To vůbec ne.  Jednalo se spíše o takové drsné a velmi výstřední pomůcky, které se dávali na motorky. Tatínek taky lakoval motorky a další auta. Mně se to moc líbilo, vždycky jsem seděla v koutě pěkně v tichu na židličce, pozorovala jsem, jak tatínek pracuje. A taky jsem znala spoustu jeho zákazníků. Mezi některými mám nějaké kamarády.

Krásný pohled.

Ano, když jsem byla dítě, taky jsem tam měla různé kamarády. Bavilo mě to se na to dívat a taky jsem pochytila několik věcí. Není je mi dvacet pět let. A já uvažuji, že přiberu po tatínkovi jeho moto dílnu a motoshop, protože tatínek ještě to stále dělá.  Můj otec říká, že bude provozovat moto shop a moto opravdu až do své smrti. A já mu to věřím, protože ve svém podniku tráví všechen svůj volný čas.

Ráda jezdím na motorce.

Maminka to chápe, protože ona zase moc ráda peče a prodává dorty a další sladké věci. takže my máme takovou úplně pohodovou rodinu, kde se vůbec nikdo nehádá mezi sebou. Maminka vždycky chtěla, abych se naučila péct podle ní, ale mě vaření a pečení vůbec nelákalo, spíše mě ani nebavilo. Raději jsem se matlala v oleji a v dílně. Naštěstí maminka to vzala sportovní a prý nikoho nutit k něčemu nebude. A já jí jsem za to velmi vděčná, protože by mě mrzelo, kdybych se musela rozhodovat mezi otcem a maminkou. Bylo by to složité.