Výrobky

Zajistit si dostatek peněz pro vaše velké a výjimečné plány, nebylo nikdy snazší

Máte nějaký bláznivý velký plán a sháníte pro něj podporu, především tu finanční? Vyzkoušejte americkou hypotéku!

Když se na trhu s hypotékami trochu porozhlédnete, tak záhy zjistíte, že si můžete peníze půjčit na bydlení, poté na rekonstrukci bydlení, na stavbu bydlení, na koupi bydlení, a pak zase na bydlení. Jako by nebylo nic jiného důležitého v životě. Není divu – bydlení je skutečně důležité, takže ho řeší většina lidí. A co ti ostatní, kteří mají jiné plány? Vypadá to, že ti mají smůlu. Anebo nemají?
muž se symbolem eura, ilustrace

Půjčkou pro všechno ostatní, ale klidně i na bydlení, je americká hypotéka. Je to úvěr, který můžete využít na cokoli, neboť je bezúčelový, takže nikde není předem psáno, jak s ním smíte, anebo naopak nesmíte naložit.

Takový typ úvěru najdete v portfoliu všech finančních společností, což svědčí o tom, že je mezi lidmi oblíbený a žádaný.

A nejde zdaleka jen o to, že vám do cesty neklade zbytečné podmínky a překážky, ale také o to, jak snadno jej můžete mít.

Jestliže hledáte úvěr, který je opravdu rychlý a bezproblémový a nebude vás zatěžovat, pak sáhněte po americké hypotéce v nebankovním podání!

Nebankovní úvěry jsou samy o sobě maximálně přizpůsobeny lidem a jejich potřebám a dokážou se jim díky své flexibilitě přizpůsobit ještě víc. Zkrátka můžete mít půjčku šitou přesně na míru vašim možnostem a potřebám. A ta bezúčelová není žádnou výjimkou.
platební karta v ruce

Výjimečné je v tomto případě snad jen to, že je nezbytné ručit nemovitostí. Díky takové záruce můžete požádat o částku v libovolné výši, a nemusíte dokládat už nic jiného (mimo vaší bonity, samozřejmě).

Podle hodnoty nemovitého majetku, který zvolíte, se bude odvíjet výše částky, o kterou můžete žádat.

A co když žádnou nemovitost nevlastníte? V tom případě ve svém okolí musíte sehnat někoho ochotného, kdo takový majetek má, a nebude mu proti mysli s ním ručit ve váš prospěch.