Výrobky

Cvičení není mučení

V podstatě šlo o pětiminutovku, nebo deseti, kde sličné slečny cvičily jak divé a divák to měl dělat s nimi. Nemám tušení kolik lidí u televizní obrazovky cvičilo, ale jistě to byl chvályhodný počin. Dívenky hopsaly a předváděly tu jednoduché, tu složitější prvky. No, ale proč to vzpomínám. Proto, že v některých dílech, nebo, chcete-li dnech ta děvčata a panímámy neměly nic. Ha, již zřím, jak muži zbystřili pozornost. Ne, nikoli, nebyly nahé, neměly nic pod sebou, ne, že by neměly nic na sobě.

Dnešní cviky jsou asi náročnější, nebo nejsme tak odolní, protože se v současné době jednoznačně doporučuje gumová podložka na cvičení.

cvičení

Proč, to je asi jasné. Je to jednak obrana kvůli otlakům ale hlavně by to na ní nemělo klouzat. Proto jsou většinou všechny vyrobeny z gumy nebo v kombinaci s TPE materiálem. Což je moderní polymerní materiál, který má vlastnosti elastomeru. Pokud nevíte oč jde, tak si to vyhledejte. Já učinil stejně a nepochopil zcela nic. A nejsem žádný Antoine Lavoisier, aby mi to vůbec do hlavy vlezlo.

Chemie je pro mne prostě zakletá věc. Ale pryč od ní. Přejdeme raději k jádru pudla, jak se říká.

Tak tedy podložky nemusíte nikde pracně shánět, protože jsou na webu, na který máte výše odkaz. Je jich zde několik druhů a je čistě na vás který zvolíte. Základní dělení je na jednovrstvé a dvouvrstvé, v čem je rozdíl snad ani není nutné se rozepisovat.

Výhody z jiné strany, tyto podložky jsou velmi lehké a také vzdušné. Jdou dobře zabalit a přenášet, takže je možno si je vzít s sebou.

podložka

Na již výše zvýrazněném webu si samozřejmě může vybrat i jiné podložky, například z čistě přírodních materiálů. Také si zde můžete vybrat z různých rozměrů a také různé tloušťky. Prostě výběr je zde takřka neomezený. A to dokonce i cenově. Od těch nejlacinějších po ty nejdražší, určené víceméně pro profesionální sportovce a sportovkyně.