Společnost

Dobrá společnost

Co pro vás znamená kvalitní společnost? Chodíte rádi do nějaké společnosti? Já ano, mám velmi ráda společnost takovou, kde se můžu opravdu pěkný obléct. Mám moc ráda honosné róby. Proto pokud se koná někde nějaký ples, tak já tam samozřejmě nemůžu chybět. Vždycky musím využít této příležitosti, abych si na sebe mohla vzít nejbláznivější anebo nejdokonalejší model.  Většinou všechny modely si nechávám šít, aby byly opravdu originální a jedinečné. A šaty na různé plesy měním. A potom jsem ale taková, že abych měla další peníze, tak takové plesové šaty úrodám. Nevím, totiž jak bych je potom všechny skladovala. A jdu na plesy třeba pětkrát nebo desetkrát za rok. Musím říct, že takováto společnost mě vždycky baví.

Dobrá společnost je příjemná.

A já si myslím, že kdybych žila někdy v dávných dobách, byla bych třeba nějaká princezna, tak bych se v módě velmi vyžívala. Mohla bych nosit krásné honosné šaty opravdu každý den. Já bych si klidně nějaké krásné šaty nosila i nyní. Vzala bych si je i dnes do města. Jenomže nevím, jak by se na mě všichni ostatní koukali.

Nemám ráda samotu.

Byla bych asi za blázna a nevím, co by si ostatní mysleli, kdybych si vzala na nakupování nějaké honosné krásné šaty. Nicméně ale společnost je různá. Já si myslím, že kdybych já někoho takhle viděla, tak se usměji a v duchu mu řeknu, že má velkou odvahu. Rozhodně bych ho nepomlouvala. Já jsem totiž ráda, když někdo vybočuje z řady a řídí se vlastními pravidly. Tohle mám ráda u každé společnosti. Někdy ale společnost není taková, jakou bychom si ji představovali. někdy je společnost taková, že nám nevyhovuje, ale musíme tam jít z donucení nebo se to hodí. Třeba mám na myslí nějaké pracovní večírky nebo rodinné sešlosti. Do takové společnosti se opravdu hodí jít, protože nikdy nevíte, kdy se vám nějaké kontakty ve společnosti budou velmi hodit.