Výrobky

Dobré pitíčko

To už je taková atmosféra, když se vše chýlí k noci a ke spánku. Ptáci dozpívávají poslední tóny a pomaličku utichají, v dálce houká vlak a někde štěká pes. My sedíme s kamarády, nebo s rodinou a pozorujeme, jak se slunce noří za obzor a ten dostává takovou tu zvláštní barvu, kterou lze jen těžce napodobit.

Oheň ještě praská a vy chcete svým známým pohodu ještě zpříjemnit, a tak zajdete do vaší skrýše. A odsud přinesete hádejte co? Ano, skleničku alkoholu. A to ne ledajakého z čínského stánku.

Sklenice s ginem

Když postavíte na stůl láhev, ve které je gin, všichni zpozorní. A když uvidí že je to Little Urban London Dry Gin, budou muset jen uznale kývat hlavou a těšit se na tu vynikající chuť, kterou si asi každý den dopřát nelze. Nu a pokud k tomu máte ještě nějaký skvělý doutníček…

Při takovéto pohodě se jen těžko ubráníte otázce, kde jste tu láhev koupil. Nestyďte se klidně udejte tuto mailovou adresu

https://www.lihovarek.cz/gin/little-urban-london-dry-gin-43/ a když si ji nepamatujete, stačí říci že ve firmě Lihovárek. K nalezení na netu velmi snadno a ihned.

Můžete se také před známými pochlubit, co vše se tam dá nakoupit, a také třeba svými znalostmi o tom, z jakých surovin se dělá. Firma to má na webu, jen poměry si samozřejmě nechává pro sebe. Takže klidně můžete říci, že Little Urban London Dry Gin, který právě popíjíte je z toho a toho a vyrábí se tak a tak. Uvidíte, jak budou všichni nad vašimi znalostmi kulit oči.

Jalovcové kuličky

Právě tento gin bude silně o jalovci, který je převažující dochucovací složkou a ani majitel firmy pan Urbánek se tím zase nějak moc netají. Chtěl vytvořit vlastní gin, a tak do toho dal léta a léta práce až se mu to nakonec podařilo propracovat k dokonalosti. Každý, kdo už někdy gin pil, a ochutná tento, musí uznat obrovskou kvalitu a příjemnou chuť.

Nu nic, musím si jít dát také milý čtenáři, tomu se prostě odolat nedá.