IT

IT na vysoké škole

Co vás zajímá na informační technologii? Já si myslím, že je toho opravdu moc. A tak abych byla upřímná, tak si říkám, že bych se tomu mohla taky více věnovat. A abych mohla se tomu více věnovat, tak je potřeba, bych si pořídila nějaké skvělé knihy. Nechtěla jsem být v ničem pozadu. A proto když jsem měla ve škole v páté třídě informatiku, tak jsem se moc snažila. Snažila jsem se, abych byla dokonalá. Nechtěla jsem mít v ničem špatnou známku a v informatice už vůbec ne. Protože mí rodiče se v počítačích velmi vyznají. A jaká by to byla ostuda, kdyby se v počítačích nevyznala, zatímco mí rodiče by byly perfektní. I rodiče jsou skoro experti. Mí rodiče se počítačům věnují celý život. Dokonce ani nevím jak dlouho.

Technologii se můžete dost věnovat.

Nicméně vím, že se seznámili na vysoké škole, kde vyučovali techniku. Ano, musím prvně říct, že si tam prvně oba dva učili. Oba mají vysokoškolské diplomy. A potom když se doučili, seznámili se taky ve škole. Všechno bylo podle nich dokonalé. Měli práci v jedné firmě. Ta práce se jmenovala informační technologie a věnovala se hlavně počítačům. Takže to bylo něco pro ně. Opravdu je to moc bavilo.

IT je má velká záliba.

Říkali si, že až budu mít děti, tak v tom budu pokračovat. Protože oni prý znají mnoho lidí, kteří kvůli dětem přestali pracovat v práci. Myslím, že je to docela smutný a je to špatně. Myslím, že i s dětmi se dá dělat svá oblíbená práce a své záliby. Mí rodiče jsou toho důkazem. I a jsem velmi ráda, že jen díky dětem se nevzdali svých zálib. A já si myslím, že já taková taky jednou budu. Své děti budu milovat, ale budu se věnovat taky své práci. A víte, co vůbec dělají stále mí rodiče? Mají stále svou oblíbenou práci ve firmě. A víte, co dělám já? Pracuji ve firmě, kde jsou mí rodiče. A jsem informační analytik. Informační technologie mě baví a mám v plánu se jim velmi hodně věnovat.