Společnosti

Odlište se od ostatních výjimečným kontaktem

Uvažujete nad tím, jak to udělat, aby zákazníci zamířili raději k vám, než ke konkurenci? Trápí vás, že nevíte, jak lépe zviditelnit svou nabídku, protože se až příliš podobá těm ostatním? Nevíte, jak lidi zaujmout?

Za úspěchem v prodeji nemusí vždy nutně stát drahá reklama. Propagace je důležitá, ale i bez ní se dá obejít, když se vydáte po jiné osvědčené cestě. Zkuste lidi zaujmout originálním telefonním číslem!

Ano, i jedinečný kontakt k vám může přivést zákazníky. Jedná se o osvědčený způsob, jak zazářit i ve velké konkurenci, tím spíše tam, kde se jednotlivé nabídky příliš neliší. Zkrátka, když nabízíte prakticky to samé, co všichni ostatní, ať už jde o kvalitu anebo o cenu, tak se zákazník může rozhodnout i na základě úplné maličkosti. Třeba tak, že kontaktuje právě vás proto, že máte nejlépe zapamatovatelný telefon. Když ho bude nosit v hlavě, tak už nikdy nebude uvažovat nad tím, kam zavolat, protože to nejjednodušší, co může udělat, že zvolit kontakt, který automaticky nosí v paměti.

aged-2974648_640

Jistě vás nyní ze všeho nejvíce zajímá, jak byste se k takovému jedinečnému kontaktu mohli dostat i vy! A je to snazší, než to vypadá. Stačí, když si ve specializovaném obchodě koupíte zlaté číslo, a máte téměř vyhráno.

Ovšem pozor, pořídit si jedinečný telefonní kontakt je základ, ale aby to celé fungovalo, musíte v započaté práci pokračovat tím, že na něj lidi upozorníte. Je třeba zajistit, aby si takové telefonní číslo lidé nacpali do hlavy, aby jej mohli automaticky využít vždy, když to bude potřeba.

android-1869510_640

K tomu vám postačí snadná říkanka anebo vtipný slogan. Stačí, když jej vypustíte do éteru třeba prostřednictvím rádia, anebo poutavých letáčků.

V každém případě platí, že byste si své ideální zlaté číslo měli vybrat co nejdříve, protože jejich počet se bude stále snižovat, a jejich hodnota do budoucna dále poroste.