Www

Uvalená exekuce na nemovitost

Uvalená exekuce na nemovitost

Cesta nejmenšího odporu

V současné době se nám může dařit, ovšem nikdy nevíme, do jaké situace se dostaneme časem. Je totiž dost lidí, kteří měli stálou práci, ovšem potom přišla změna a začali se dostávat do dluhů. Taková situace může skončit tím, že na náš majetek a nemovitost bude uvalena exekuce. Zde se jedná už o vážnou věc, a proto se zaměříme na to, jak z ní vybruslit s co nejmenší finanční ztrátou. Jakmile se dozvíme o exekuci, tak bychom měli co nejdříve za daným exekutorem zajít.

svírání peněženky

Když se totiž budeme snažit a co nejvíce mu usnadníme práci, tak z toho můžeme vyjít o dost lépe. Nejlepší je dluh rovnou zaplatit, nebo se alespoň domluvit na určitém řešení, přičemž k zabavování majetku nakonec nemusí ani dojít. Jestliže dojde už k samotnému zabavování, tak nemá cenu dělat hlouposti, protože by se nám vše zbytečně prodražilo. Z toho důvodu spolupracuje, jenom dejte pozor, že je to skutečně pravý exekutor a má všechny potřebné dokumenty.

Operativní leasing

Jak už jsme si řekli, tak celému procesu zabavování můžeme předejít tak, že daný dluh splatíme. Kde na něj vzít peníze? Na exekuci nemovitosti si můžete vzít operativní leasing, přes který se dá duhová past vyřešit, ale musíte dodržovat podmínky a pravidelně splácet dle dohody. Celá tato služba spočívá v tom, že společnost odkoupí naši nemovitost včetně dluhů. Následně budete moci stále v nemovitosti bydlet a firma se postará o to, aby Vám ní nebylo zabavováno.

finanční uzávěrka

Následně Vám pomůže s tím, abyste mohli splácet a odkoupit nemovitost zpět. Když se to podaří, tak budova bude Vaše a od dluhů budete mít klid. Samozřejmě je tu riziko, že když nebudete mít finance a stále se budete zadlužovat, tak o nemovitost přijdete. Proto tuto varianta dobře zvažte, přičemž pro mnoho lidí to může být pomocná ruka k tomu, aby nemuseli žít od výplaty k výplatě, přičemž není příjemné, když se stále stresujeme ohledně financí.