Krása

Návštěvu solária neodkládejte

Přejete si přivítat letní období tak, abyste si ho užili i z hlediska pobytu na sluníčku? V tom případě je dobré vaši pokožku na příval horka připravit předem a zavítat do solária, kde získáte dobrý základ na vaši letní sezónu. Solárium Brno vám dopřeje ty nejlepší služby, výhodné nabídky a rovněž i opálení, které se neobejde bez žádoucích pohledů vašeho okolí, které vám bude krásný odstín vaší pokožky pouze závidět.žena při opalování

Chystáte se k moři?

Jestli jste si naplánovali letní dovolenou na dobu, kdy na našem území ještě není dostatečně teplo a vhodná doba ke koupání, nesmíte destinace s nadprůměrnými teplotami podcenit. Ještě předtím, než se na dovolenou k moři vydáte, byste měli vaši kůži vystavit vyšším teplotám, než na které byla zvyklá v zimě. Ideálním řešením je vyhledat solárium a získat první opálení ještě před odchodem na vaši cestu.
Díky tomuto kroku se můžete spolehnout, že se vám vaše dovolená nepromění v noční můru díky spálení kůži hned v první den, kdy se na ní vysoké teploty projeví negativně.
Už několik pár minut strávených v soláriu vám umožní mít tmavší odstín a s ním i vyšší sebevědomí díky skutečnosti, že se budete více líbit nejen sobě, ale i ostatním kolem vás.žena u bazénu

Optimální opálení celého těla

Nevýhodou „přirozeného“ opalování je jeho nepravidelné pokrytí. Bílá a nevzhledná místa na vašem těle nebudou v žádném případě působit atraktivně. Jestli vám ovšem záleží na rovnoměrném opálení celého těla a obličeje, dosáhnout ho můžete v přístrojích, které nalezete v soláriu. Zvolit si můžete několik horizontálních, ale i to vertikální nebo kolagenové, se kterým dosáhnete stejně viditelných výsledků.
Podívejte se na naši nabídku výhodných permanentek a zavítejte do příjemného prostředí, ve kterém se nepochybně budete cítit jako doma. Péče o vaše tělo by měla být vaše priorita a dopřát mu tu nejlepší péči a vzhled můžete i díky nám a umělému opálení, kterého není těžké dosáhnout už za několik dní.