Společnost

Dobrá společnost


Je opravdu mnoho způsobů, jak se zabavit anebo s kým chodit do společnosti. A věřte mi, že v dnešní době to opravdu hodně důležité, abyste měli skvělé kontakty a společnost. Protože opravdu není nic horšího, než když se chytnete například špatné společnosti anebo něčeho podobného. A věřte mi, že mluvím z vlastní zkušenosti. Tedy sice se to nestalo přímo mě, ale stalo se to členovy rodiny, z čehož mi je opravdu moc líto, protože můj bratranec vyrůstal sám a neměl žádné sourozence, tak se chytil bohužel špatné party. A ta jeho parta jenom kouřila a popíjela alkohol a cigarety tam byly opravdu na denním pořádku.

Ráda se bavím.

Proto se ani nedivím, že je můj bratranec, kdy v té době měl třináct let, takže je opravdu hodně ovlivnitelný. Nejhorší ale na tom bylo, že právě jeho máma, moje teta, na něj vůbec neměla žádný čas. A to bylo hlavně z toho důvodu, že moje teta byla rozvedená našla si nového partnera. Takže jeho máma měla čerstvou lásku, takže se hlavně věnovali sami sobě a na dítě už neměli čas. Nakonec to všechno dopadlo tak, že můj bratranec už v šestnácti letech úplně odešel z domu, protože ho stáhla opravdu ta špatná společnost. Tady se každý musí uvědomit, že musí se dítě chránit, i když už je třeba starší a je třeba v pubertálním věku, kdy je velice citlivé.

Dobrá společnost je důležitá.

A věřte mi, že dítě v pubertálním věku je opravdu hodně citlivé a každý ho dokáže jednoduše zmanipulovat a dostat ho bohužel tam, kde ho che dotyčný člověk mít. Tady jde taky většinou o budoucnost dítěte, společnost, ve které se pohybuje je tedy důležitá. Proto bych doporučila každé rodině, aby se zachovala opravdu skvěle, aby udržovala dobré vztahy v rodině a scházela se s dobrou společností. Já sama jsem máma a opravdu si dávám záležet na tom, aby moje dítě vyrůstalo v bezpečí a taky v dobré společnosti, aby mělo dobrou průpravu.